Nasza misja

Jan Poczwardowski Kancelaria Radcy Prawnego powstała, aby zapewniać kompleksową i skuteczną pomoc prawną. Naszymi głównymi założeniami są:

– Terminowość i szybka reakcja – zdajemy sobie sprawę, że wielu klientom zależy przede wszystkim na szybkości działania oraz na dotrzymywaniu terminów. Dążymy do tego poprzez dobrą organizację pracy, ustalanie spraw priorytetowych i szybką reakcję na bieżące problemy.

Zrozumienie – zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszego klienta, poznać jego sytuację biznesową lub rodzinną, specyfikę branży, której dotyczy problem oraz charakter relacji z drugą stroną sprawy, to czy mamy do czynienia z członkiem rodziny, partnerem w interesach, czy może nieuczciwym kontrahentem. Przy tak rozpoznanej sytuacji dobieramy do niej najwłaściwsze rozwiązania.

Poszukiwanie prostych rozwiązań a nie generowanie problemów– proste rozwiązania są zwykle najlepsze i przynoszą najszybszy efekt, dlatego zawsze staramy wybierać najprostszą drogę, która doprowadzi klientów do rozwiązania sprawy.