Poznaj nas

Jan Poczwardowski

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2010-2012 odbywałem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, a w 2013 r. zdałem egzamin radcowski. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas studiów i aplikacji oraz dalsza praktyka zawodowa zapewniły mi znajomość przepisów i regulacji prawnych, jednak to nie one są najważniejsze w moim zawodzie, lecz ludzie, którym pomagam uporać się z problemami. Stawiam na silne i wiarygodne relacje z klientami, ponieważ wiem, jak istotne przy współpracy jest wzajemne zaufanie. Stale trzymam rękę na pulsie, by wskazywać najskuteczniejsze rozwiązania, które przełożą się na korzystną finalizację Państwa sprawy. Jestem Państwa zaufanym doradcą.

Nasza misja

Jan Poczwardowski Kancelaria Radcy Prawnego powstała, aby zapewniać kompleksową i skuteczną pomoc prawną. Naszymi głównymi założeniami są:

– Terminowość i szybka reakcja – zdajemy sobie sprawę, że wielu klientom zależy przede wszystkim na szybkości działania oraz na dotrzymywaniu terminów. Dążymy do tego poprzez dobrą organizację pracy, ustalanie spraw priorytetowych i szybką reakcję na bieżące problemy.

Zrozumienie – zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszego klienta, poznać jego sytuację biznesową lub rodzinną, specyfikę branży, której dotyczy problem oraz charakter relacji z drugą stroną sprawy, to czy mamy do czynienia z członkiem rodziny, partnerem w interesach, czy może nieuczciwym kontrahentem. Przy tak rozpoznanej sytuacji dobieramy do niej najwłaściwsze rozwiązania.

Poszukiwanie prostych rozwiązań a nie generowanie problemów– proste rozwiązania są zwykle najlepsze i przynoszą najszybszy efekt, dlatego zawsze staramy wybierać najprostszą drogę, która doprowadzi klientów do rozwiązania sprawy.