Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę spraw  związanych z kredytami indeksowanymi  i denominowanymi do franka szwajcarskiego tzw. “kredyty frankowe”.

Jeśli jesteś posiadaczem kredytu powiązanego z walutą CHF  zaciągniętego w pierwszej dekadzie XXI w., to najprawdopodobniej Twoja umowa z bankiem zawiera tzw. niedozwolone postanowienia umowne. Oznacza to, że taką umowę można unieważnić bądź “odfrankowić” tj. uznać za kredyt zaciągnięty w polskim złotym, czyli najtańszy na rynku bo oprocentowany stawką LIBOR.

Naszym klientom proponujemy szczegółową analizę umowy kredytu, a następnie na podstawie tego profesjonalną obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Od czasu przełomowego wyroku dotyczącego kredytu frankowego w sprawie państwa Dudziak wydanego przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, sygn. akt C-260/18, w którym to Sąd stwierdził, że polski sąd zobowiązany jest usunąć nieuczciwe postanowienia z umowy kredytowej, orzecznictwo sądów polskich jest przychylne kredytobiorcom.

Nasaz Kancelaria oferuje realną pomoc dla frankowiczów dokładając wszelkich starań aby finalny efekt sprawy był satysfakcjonujący dla każdego z naszych klientów.